A Vas Megyei Szervezet 1980. október 10-én alakult meg Dr. Bődy Zoltán elnökletével és Dr. Hende Tamás társelnökletével.
2015
A szervezet 2015-ben és 2016-ban is részt vett a Nemes Tihamér Tanulmányi Verseny munkájában, a díjazottakat titkáruk köszöntötte, könyvjutalmat adott át.
A múlt évben a tehetséggondozás jegyében Bende Imre tanár diákokat felkészítő munkáját támogatták. Tizenkét fő 2015 őszén ECDL-képzésben vett részt.
Képviseltették magukat a CeBit nemzetközi informatikai vásáron, amely a 2016-os éves tervükben is szerepel.



