A Magyar Kardiológusok Társasága Kardiológiai Informatika Munkacsoportja és a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság Orvos-biológiai Szakosztály közös rendezvényt szervez A kardiológiai regiszterek és a telemedicina jövője az Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Tér (EESZT) kapcsán címmel. A rendezvény kapcsolódik a Magyar Kardiológusok Társaság Tudományos Kongresszusához.
Tervezett program:
Balogh Nándor, MKT Kardiológiai Informatika Munkacsoport elnöke - A regiszterek és a telemedicína értelmezése nemzetközi kitekintésben



