Az NJSZT Informatikatörténeti Fóruma (iTF) különleges konferenciát szervezett a „Nagy Számítástechnikai Műhelyek” sorozat részeként. A megszokottól eltérő jellege abban mutatkozott meg, hogy egy öt éven át tartó kiállításokból és konferenciákból álló rendezvénysorozat volt, amely „kihozta” a könyvtárakból, kutatóintézetekből az internetet és megismertette azt a széles nagyközönséggel.




